Weekend Landal 't Loo

Lekker weekend weg bij Landal Greenparks Landgoed 't Loo te Oldenbroek 4 pers. bungalow (m.u.v. schoolvakanties).
Geldig in 2018

Landal Landgoed 't Loo heeft een prachtig recreatiemeer op het vakantiepark en biedt veel activiteiten en faciliteiten.

Met een bowlingbaan, een kinderboerderij en een indoorspeelplaats is er voor ieder wat wils. Het is slechts een greep uit de grote hoeveelheid faciliteiten op dit vakantiepark. Met mooi weer kunt u genieten van de zon terwijl uw kinderen aan het recreatiemeer spelen.

De Park Plaza is ingericht met winkels, restaurants en een compleet nieuwe indoorspeelplaats voor de kleine gasten. Liever iets actiever? Landal Landgoed 't Loo beschikt over een aantal prachtige tennisbanen en een overdekt zwembad. Wilt u een leuk uitstapje maken? Ontdek de natuur van de Veluwe, ga met de kids naar één van de attractieparken in de omgeving of breng een bezoek aan Hanzesteden als Kampen en Zwolle.

Artikelnummer:
HOWM0001
Categorie:
Er op uit

Dit item is een dienst. De contactgegevens van de aanbieder van de dienst krijg je per e-mail.

Deze veiling is: Gesloten
Winnend bod:
€ 175,00

Op dit veilingitem kun je niet meer bieden.

Er is nog niet geboden op dit item.